Uşak Yeminli Tercüme Ofisi

  Jandarma Uşak’ta 9 olayı aydınlattı, 12 kişi gözaltına alındı ...
  Basketbol Topu İle Daha Başarılı Oyunlar Oynayın ...
  Uşak AK Partide Nikah heyecanı ...
  Uşak’ta dağlık alanda insan iskeleti bulundu ...
  Uşak’ta Terör Propagandasına 2 Tutuklama ...
  Uşak'ta Polise Teslim Olmamak İçin İntihar etti ...
  Tarih dersen Uşak'ta ...
  Uşak’ta Otomobil dolandırıcılığı ...
  Banaz’da gözaltına alınan FETÖ’çü gelin ile damat ...
  Uşak'ta Fetö 'mahrem yapı ablaları' adliyeye sevk edildi ...


Uşak Yeminli Tercüme Ofisi

Uşak yeminli tercüme ofisi olarak sizlere noter tarafından onaylanmış olan yeminli tercümanlarımız sizlere uzman bir şekilde tercüme edilerek noter onayına hazırlanmaktadır.
Bu haber 2018-07-24 20:43:23 eklenmiş.

Müşterilerimizden alınan siparişler doğrultusunda sözleşme hazırlanır ve ardından gerekli bilgiler tercümana verilir ve sipariş süreci başlatılır.

 

Yeminli Tercüme Nedir?

 

Yeminli tercümanlık yapabilmek için mutlaka yeminli tercüme belgesine sahip olmalı ve bunun da noter tarafından onaylanmış olması gereklidir. Noter ofislerinde bulunan noterler, tercümanların yaptığı çevirilerin sonunda kaşe ve imza atar böylece yeminli tercüme işlemi başarı ile gerçekleştirilir.

 

Yeminli Evrak Tercümanlığı

 

Uşak yeminli tercüme ofisi kapsamında gerçekleştirilmekte olan resmi evrak tercümanlığı, resmî belgeler resmî kurumlardan alınarak hazırlanmaktadır. Noter onaylı bir şekilde tercüme yapılmasına resmi evrak tercümanlığı adı verilmektedir. Tercümanlığı yapılan resmî belgelere örnek verilecek olunursa bunlar şöyledir: Mahkeme belgeleri, diploma ya da evlilik cüzdanları bunlara en iyi örnek olmaktadır.

 

Diğer bir evrak tercümanlığı alanı ise ticari evrak tercümanlığıdır. Genellikle şirket ya da büyük holdingler tarzı yerlerde uygulanmakta olan tercüme alanıdır. Yapılan anlaşmalar ve benzeri dosyalar oldukça önemli olabildiği için genellikle yeminli tercüme en çok bu alanda kullanılır. Ticari tercüme belgelerine örnek ise şu şekildedir: Sözleşme ya da ihale dosyaları gibi.

 

Yeminli pazarlama tercümanlığı da çok sık kullanılmaktadır. Ekonomik amaçla kullanılan en büyük tercüme alanlarından birisidir diyebiliriz. Bu alanda bulunmakta olan firmalar gizlilik konusunu oldukça önemsemekte olup bu alanda oldukça iyi bir yöntem uygulamaktadır. Bu alanda çalışmakta olan kişilerin tercihi ise genellikle bu tercüme yöntemidir. Bu çeviri belgelerine örnekler ise: Etiket tercümesi ya da broşür gibi evraklardır.

 

Finans dünyasında oldukça tercih edilen alandan biride tabi ki finansal tercümeler olmaktadır. Finans ya da ekonomi alanında sizlere en uzman tercüman arkadaşlarımız ile yardımcı olarak sizlere istediğiniz ortamı sunuyoruz. Bu alanda tercüme örneklerimiz ise şöyledir: Banka dosyaları ya da hisseler gibi.

 

Teknik tercüme ise en çok kullanılan son yeminli tercüme alanıdır. Bu alanda genellikle teknik yani programlara dayalı bir tercümanlıktır. Buna en iyi örnek ise noter belgeleri verilebilir. Sizde kaliteli bir tercümanlık için Uşak yeminli tercüme ofisine güvenebilirsiniz.


DİĞER UŞAK HABERLERİ


ÇOK OKUNANLAR
Uşak Hava Durumu

Pazartesi Az Bulutlu Az Bulutlu 31°C 15°C

Salı Az Bulutlu Az Bulutlu 31°C 15°C

Çarşamba Az Bulutlu Az Bulutlu 32°C 16°C

NAMAZ VAKİTLERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

 • 
  sanalbasin.com üyesidir
  Uşak Haber - Ajans 64

  © Copyright 2013 Ajans64 . Tum haklari saklidir. İçerikleri Kaynak Göstermeden Kullanılamaz